Niekoľko rád na svadbu | JUNIOR | Hudobná skupina | Kamienka

Niekoľko rád na svadbu


       Na základe našich skúseností sme pre vás pripravili niekoľko dobre mienených rád, ktoré by vám mohli pomôcť pri organizovaní vašej svadby, alebo iného podujatia. Sú to rady, ktoré sa týkajú hlavne zábavy na tanečnom parkete.

Pódium

       V sále, kde budete mať svadbu, by rozhodne malo byť pódium pre kapelu. Je to dobré pre hudobníkov, ktorí majú vizuálny kontakt so všetkými tanečníkmi a nie len s tými, ktorí sú vpredu. Môžu reagovať na dianie na parkete a pritom nemusia tŕpnuť, či nejaký nástroj alebo reproduktor tanečníci pri najlepšej zábave neprevrátia. Je to ale hlavne dobré pre vašich hostí. Vaši príbuzní a kamaráti si zaslúžia kapelu počas celej noci dobre vidieť a počuť.

Akustika

       V sále s dobrou akustikou hrá všetko pekne, čisto, dynamicky, je rozumieť spevu i reči. Keď však prídeme do sály, kde sa to vďaka zlej akustike úplne pokazí a ľudia na parkete a pri stoloch počujú iba nezrozumiteľný rozmazaný hluk, to nás vždy mrzí, ale nevieme s tým nič urobiť. Preto vám len môžeme odporučiť, aby ste pri výbere sály pre vašu svadbu mysleli aj na tento aspekt, ktorý môže znehodnotiť vašu snahu o to, aby boli vaši hostia spokojní. Majitelia sál problém so zlou akustikou nebudú riešiť, kým ich vy nedonútite :)

Hudba verzus kamera

       Rozhodnite sa, či dáte prednosť výbornej a spontánnej zábave na vašej svadbe, alebo perfektnému videozáznamu. Je jednoducho skutočnosť, že tanečníci sa oveľa lepšie bavia na parkete, keď sú v sále stlmené svetlá a zapnuté svetelné efekty. Na druhej strane hlavne kameramani so slabšou technikou trvajú na tom, aby sa kvôli dobrým záberom na videonahrávke počas tanca svietilo v sále čím viac. To má samozrejme na zábavu presne opačný efekt. A vy určite chcete, aby na vašej svadbe bol parket plný, nie? Takže aj toto je dobré si dohodnúť s kameramanom vopred, ale naša rada je jasná: Radšej "horšie" zábery super zábavy, ako super zábery slabšej zábavy...

Nevesta a ženích sú základom dobrej zábavy

       Vždy je na prospech dobrej atmosféry a zábavy na svadbe, ak sú mladomanželia čím viac na parkete.


Takže prajeme príjemnú zábavu!Skupina JUNIOR